Jauns skolēnu autobusu maršruts

No 30. janvāra skolēnu pārvadājumiem tiek pievienots rīta reiss ar jaunu maršrutu – Nr. 5 – “Kauguri–Majori caur Valteriem”.

Skolēnu autobusa reiss atiet plkst. 6.50 no pieturvietas “Lauku iela” Kauguros līdz pieturvietai “Smilšu iela” Majoros plkst 7.50. Skolēnus pārvadās minibuss, kur ir vieta 21 pasažierim. Minibusi ir apzīmēti ar atpazīšanās zīmēm un norādi “SKOLĒNU” .

5. MARŠRUTS. KAUGURI–MAJORI CAUR VALTERIEM (AGRAIS)

Laiks
Skola Autobusa pieturvieta
06.50   Lauku iela
06.53   Ganību iela
06.56   Raiņa iela
07.00   TC “Kauguri”
07.01   Nometņu iela
07.03   SAIVA
07.05 Jūrmalas Valsts ģimnāzija / sākumskola “Atvase” Kauņas iela
07.08 Slokas pamatskola Slokas pamatskola
07.10   Jēkabpils iela
07.11   Raiņa iela (Ventspils šoseja)
07.12   Slokas AO
07.13   Asfalta rūpnīca
07.14   Tehnoinform
07.15   Atbalss iela
07.16   Zaļā iela
07.17   Kapsēta
07.19   Attīrīšanas iekārtas
07.20   Krastciems
07.21   Briežu iela
07.23   Čiekuru iela
07.24   Olgas iela
07.25   Valteri
07.26   Tērces iela
07.28   Lūšu iela
07.30   Dārzu iela
07.35   Mellužu estrāde
07.37 Pumpuru vidusskola Pumpuri
07.38   Raiņa priedes
07.39   Jaundubulti
07.41   Lielupes iela
07.42   Kļavu iela
07.44   Dzelzceļa stacija “Dubulti”
07.45   Aspazijas muzejs
07.47   Jūrmalas dome
07.48   Dzelzceļa stacija “Majori”
07.50 Majoru vidusskola Smilšu iela