On-line dambretes un šaha turnīrs

Majoru vidusskolas dambretes un šaha on-line turnīram pieteicās skolēni visās klašu grupās. Turnīra dalībnieki ieguvuši jaunu pieredzi spēlējot attālināti.

Dambretes turnīram visvairāk dalībnieku pieteicās 4.-6.klašu grupā, no kuriem lieliski startēja, bet tikai nedaudz pietrūka līdz godalgotajām vietām: Gabriela Zuševica, Gustavs Pucēns, Evelīna Ozerska, Mārtiņš Edgars Tauvens, Kristiāns Vēveris, Annija Līna Greiziņa.

Dambretes turnīra rezultāti jau apkopoti. Gaidam šaha turnīra noslēgumu.

Noslēdzies arī šaha on-line turnīrs, kam bija pieteikušies seši skolēni: 1.-4.klašu grupā Aleksis Loss-Freimanis un Rūdolfs Cimdiņš, 5.-9.klašu grupā Laura Osipova, Gustavs Pucēns, Toms Lūkass Rengelis un Kristians Teterovskis.

Paldies skolēniem, kuri piedalījās pirmajā skolas dambretes un šaha on-line turnīrā!

Paldies skolotājam Gndaram Siliņam par on-line turnīru organizēšanu!

Ziemas aktivitāšu izaicinājums

Pirmā ziemas aktivitāšu izaicinājuma nedēļa noslēgusies ar lieliskiem rezultātiem. Attēlos apkopoti klašu un individuālie pirmās (15.-21.februāris) nedēļas rezultāti. Paldies visiem kuri jau uzsākuši dalību ziemas aktivitāšu izaicinājumā! Vēl var iesaistīties ikviens skolēns, skolotājs!

Katrā lodziņā atzīmēts katras klases/skolotāju kopējais nedēļas rezultāts