Arī jaunajā mācību gadā kursē skolēnu autobusi

Līdz ar jaunā mācību gada sākumu skolēnu drošai un ērtākai nokļūšanai uz skolu ir nodrošināti skolēnu autobusi.

Galvenās izmaiņas skolēnu autobusu grafikā – 5. maršruta “Kauguri–Majori–Buļļuciems–Dubulti (caur Valteriem)” autobuss kursē no Kauguriem (caur Valteriem) līdz Buļļuciemam un atpakaļ līdz Dubultiem. Ar autobusu grafiku var iepazīties vietnē www.jurmala.lv sadaļā “Skolēnu autobuss”.

Skolēnu autobusu var izmantot arī skolēnu pavadoņi un Jūrmalas pilsētas izglītības iestāžu skolotāji, reģistrējoties braucienam ar Jūrmalas iedzīvotāja karti pie autobusa vadītāja. Sejas maskas lietošana skolēnu autobusos ir obligāta.

Skolēnu autobusi ir baltā krāsā, tiem priekšpusē un labajā pusē ir novietots uzraksts “Skolēni” un maršruta numurs.

Aicinām vecākus informēt skolēnus, lai pievērš uzmanību uz autobusa norādītajam maršruta numuram un nosaukumam, kā arī pārrunāt ar skolēniem satiksmes drošības noteikumus!

A bus on the street

Description automatically generated with medium confidence