Izmaiņas skolēnu autobusu maršrutos

Izvērtējot statistiku par braucēju skaitu skolēnu autobusu maršrutos un uzklausot ierosinājumus no izglītības iestādēm, ar 1. oktobri spēkā stāsies izmaiņas skolēnu autobusu kustības maršrutos. Izmaiņas:

• 1. maršruts “Ķemeri-Majori” (turpmāk – “Ķemeri-Priedaine-Pumpuri”) ir pagarināts līdz Priedainei un atpakaļ līdz Pumpuriem. Atiešanas laiks no pieturvietas “Zīlīšu iela” Priedainē plkst. 08:05.
  • 2. maršrutā “Sloka-Kauguri-Bulduri-Pumpuri” ir izmaiņas visā maršruta kustības grafikā, salāgojot to ar pilsētas maršruta autobusiem, lai nodrošinātu, ka skolēni primāri izmanto skolēnu autobusu maršrutus.
  • 6. maršruts “Valteri-Kauguri-Majori” (turpmāk – “Valteri-Kauguri-Bulduri”) pagarināts līdz Bulduriem, Dārzkopības vidusskolas pieturvietai.
  • 7. maršrutā “Bulduri-Kauguri (caur Valteriem)” mainīts tā kustības grafiks, turpmāk autobuss aties no Dārzkopības vidusskolas pieturvietas plkst. 14:50.

Ar maršruta kustības laikiem ir iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapas sadaļā “Skolēnu autobusi”.