Skolēnu darbu izstādes

Novembrī skolā skatāmas divas skolēnu darbu izstādes: “Saule” – Dizains un tehnoloģijas stundās sākumskolas skolēnu veidotie darbi skolotājas Māras Cīrules iedvesmoti un “Mana zeme skaistā” – skolēnu dalība Nodibinājuma „Zinātnes un inovāciju parks” izsludinātajā fotokonkursā, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Izstēdē apskatāmās fotogrāfijas skolēni bija nosūtījuši konkursam “Mana zeme skaistā”. Paldies par aktivitāti visiem, kuri atrada un ar fotogrāfiju parādīja mūsu Latvijas skaistumu! Aicinām visus skolēnus apskatīt foto izstādi un nobalsot par visvairāk patikušo darbu!