Majoru vidusskolas interešu izglītības nodarbību laiki 2023./2024. m. g.
Nodarbības notiek no 8. janvāra!
Nr.p.k. | Interešu izglītības programma | Laiks | Norises vieta | Pedagogs |
Pirmsskola | ||||
1. | Koris | Otrdienās 11:10-12:10 | Skolas aktu zāle | Nora Voiska |
1.-3.klase | ||||
1. | Koris. 1.klašu koris | Otrdienās 12:50-13:30 | 307.kab. | Inese Rasa |
2. | Koris. 2.-4. klašu koris | Trešdienās, piektdienās 13:40-15:00 | 307.kab. | Nora Voiska |
3. | Tautas deju kolektīvs. 1.klases | Trešdienās 12:50-13:50 Piektdienās 12:20-12:50 | Skolas aktu zāle | Dace Parša |
4. | Tautas deju kolektīvs. 2.klases | Otrdienās 12:50-13:50 Ceturtdienās 12:20-12:50 | Skolas aktu zāle | Dace Parša |
5. | Sporta spēles. 1.-3.klases | Otrdienās 14:30-15:10 Ceturtdienās 13:40-14:30 | Sporta zāle | Andis Austrups |
6. | Galda spēles. 2.-3.klases | Trešdienās 14:30-16:00 | Skolas bibliotēka | Kristīne Cimdiņa |
7. | Asaru mazpulki | Ceturtdienās 14:30-16:00 | 139. kab. | Zaiga Rakovska |
8. | Radošo iespēju darbnīca – zīmē, veido, glezno! No 3.klases | Trešdienās 14:30-16:00 | 306.kab. | Monta Dambure |
9. | Spēlēsimies vāciski! 3.klašu interesentiem | Otrdienās 14:30-15:30 | 304.kab. | Gunta Sikora |
4.-6.klase | ||||
1. | Vokālais ansamblis. 4.-7. klases | Ceturtdienās 13:40-15:00 | 307.kab. | Zane Saulīte |
2. | Koris. 2.-4. klašu koris | Trešdienās, piektdienās 13:40-14:20 | 307.kab. | Nora Voiska |
4. | Velopulciņš | Pirmdienās 13:40-15:00, trešdienās 14:30-15:10 | 105.kab./ sporta zāle | Inga Mulareka |
5. | Sporta spēles. 4.-6.klases | Otrdienās 15:10-16:40 | Sporta zāle | Andis Austrups |
6. | Galda spēles. 4.-6.klases | Ceturtdienās 14:30-16:00 | Skolas bibliotēka | Kristīne Cimdiņa |
7. | Asaru mazpulki | Ceturtdienās 14:30-16:00 | 139. kab. | Zaiga Rakovska |
8. | Radošo iespēju darbnīca – zīmē, veido, glezno! | Trešdienās 14:30-16:00 | 306.kab. | Monta Dambure |
9. | Skolas avīze “MTE” | Pirmdienās 14:30-16:00 | Bibliotēka | Kristīne Cimdiņa |
10. | Jaunsardze | Trešdienās 16:00-17:30 | Skolas pagrabstāvā (ieeja no dzelzceļa puses) | Vita Kronberga, t.22435774 |
11. | Teātris | Trešdienās 14.30-16.00 | Skolas aktu zāle | Alīda Pērkone |
12. | Spēlēsimies vāciski! 4.klašu interesentiem | Otrdienās 14:30-15:10 | 304.kab. | Gunta Sikora |
7.-9.klase | ||||
1. | Koris. 8.-12. klases | Otrdienās 14:20-15:10, piektdienās 13:40-15:10 | Skolas aktu zāle | Zane Saulīte |
2. | Etiķetes klubs “Inteliģences kods” | Otrdienās 15:10-16:40 | 304.kab. | Ramona Petkēviča |
3. | Skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) veidošana | Pirmdienās 13:40-15:10 | 304.kab. | Ramona Petkēviča |
5. | Sporta spēles. 7.-9.klases | Ceturtdienās 15:10-16:40 | Sporta zāle | Andis Austrups |
6. | Galda spēles. 7.-9.klases | Ceturtdienās 14:30-16:00 | Skolas bibliotēka | Kristīne Cimdiņa |
8. | Radošo iespēju darbnīca – zīmē, veido, glezno! | Trešdienās 14:30-16:00 | 306.kab. | Monta Dambure |
9. | Skolas avīze “MTE” | Pirmdienās 14:30-16:00 | Bibliotēka | Kristīne Cimdiņa |
10. | Teātris | Ceturtdienās 13.40-16.30 | Skolas aktu zāle | Alīda Pērkone |
11. | Skolas muzejs | Piektdienās 14:30-15:15 | Skolas muzejs | Kristīne Cimdiņa |
10.-12.klase | ||||
1. | Koris. 10.-12. klases | Otrdienās 14:20-15:10, piektdienās 13:40-15:00 | Skolas aktu zāle | Zane Saulīte |
2. | Etiķetes klubs “Inteliģences kods” | Otrdienās 15:10-16:40 | 304.kab. | Ramona Petkēviča |
4. | Skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) veidošana | Pirmdienās 14:30-16:30 | 304.kab. | Ramona Petkēviča |
5. | Sporta spēles. | Ceturtdienās 15:10-17:10 | Sporta zāle | Andis Austrups |
8. | Radošo iespēju darbnīca – zīmē, veido, glezno! | Trešdienās 14:30-16:00 | 306.kab. | Monta Dambure |
9. | Skolas avīze “MTE” | Pirmdienās 14:30-16:00 | Bibliotēka | Kristīne Cimdiņa |
10. | Teātris | Ceturtdienās 15.10-16.30 | Skolas aktu zāle | Alīda Pērkone |
11. | Skolas muzejs | Piektdienās 14:30-15:15 | Skolas muzejs | Kristīne Cimdiņa |