Skolotāji

1.Ināra AndžāneLatviešu valoda un literatūra,10.a klases audzinātāja
2.Iveta BalodeDirektora vietniece, latviešu valoda un literatūra
3.Agnese SprūģeSociālās zinības, vācu valoda
4.Zaiga RakovskaDatorika, sākumskolas skolotāja, 1.a klases audzinātāja
5.Maija BrusbārdeMatemātika, 7.b un 11.a klašu audzinātāja
6.Sandra BruzguleMatemātika, fizika, 8.b klases audzinātāja
7.Kristīne CimdiņaBibliotekāre, skolēnu pašpārvaldes koordinātors
8.Māra CīruleSākumskolas skolotāja, 1.b klases  audzinātāja
9.Ketija MeldereMūzika
10.Sanita FišereSākumskolas skolotāja, 2.a klases  audzinātāja
11.Inga FreibergaVizuālā māksla, kulturoloģija, 12.a klases  audzinātāja
12.Zane UlmanePsihologs
13.Kristīne GaugereAngļu valoda, 7.a klases audzinātāja
14.Ineta JakovļevaSākumskolas skolotāja, dizains un tehnoloģijas, psiholoģija, 3.b klases audzinātāja
15.Ruta BriedeSociālais pedagogs
16.Baiba KeiseleLatviešu valoda un literatūra, 9.a klases audzinātāja
17.Vija ĶezbereKrievu valoda, latviešu valoda un literatūra
18.Elita LaukalējaSākumskolas skolotāja, 2.b klases audzinātāja
19.Žanna LevinaUzņēmējdarbība
20.Liene LekseAngļu valoda, 8.a klases audzinātāja
21.Diāna LīdekaPirmsskolas skolotāja
22.Ināra MartinaVēsture, angļu valoda, 9.b klases audzinātāja
23.Solvita MatiņaSākumskolas skolotāja, angļu valoda, 4.a klases audzinātāja
24.Edvards BeļkevičsDabas zinības, ģeogrāfija
25.Inga MularekaSociālais pedagogs, 11.b un 12.b klases audzinātāja
26.Ilze OseDirektore, matemātika
27.Dace ParšaMatemātika, 5.a klases audzinātāja
28.Anita PāvuleVēsture un sociālās zinības, filozofija
29.Alīda PērkoneTeātra māksla
30.Alma RudzīteĶīmija
31.Andris PresisFizika
32.Inese RasaMūzika, 6. klases audzinātāja
33.Ināra RepšaDizains un tehnoloģijas, krievu valoda, 5.b klases audzinātāja
34.Gundars SiliņšSports un veselība, 10.b klases audzinātājs
35.Beata SoldāneLogopēds
36.Gita StrazdiņaDirektora vietniece, angļu valoda
37.Gaļina SurgelaPirmsskolas skolotāja
38.Lita TillereSākumskolas skolotāja, 3.a klases audzinātāja
39.Māra UpmaceKoncertmeistare
40.Ruta ValdmaneSākumskolas skolotāja
41.Zane VilneSociālās zinības
42.Svetlana VolkovaKrievu valoda
43.Arnis ZipovsDizains un tehnoloģijas
44.Zanda OšiņaLatviešu valoda un literatūra, 4.b klases audzinātāja
45.Katrīna DukateBioloģija
46.Ramona PetkēvičaLietišķā etiķete